Turite klausimų? Skambinkite +370 60 604 604

Svetainiųpriežiūra

Svetainės priežiūra – gana nemažai specifinių žinių ir laiko reikalaujantis darbas. Keičiantis rinkos sąlygoms ir klientų norams, nuo šiol nepakanka tik sukurti svetainę ir perduoti jos teises užsakovui. Apie 85% mūsų klientų po darbų pabaigos pastebi vis naujų galimybių, kurių nematė anksčiau, tad tenka atlikti tam tikrus pataisymus, išspręsti naujai iškilusias problemas.
Svetainės priežiūros paslaugos susijusios su trukdžių šalinimais, smulkiais pataisymais, visapusiška pagalba administruojant portalą. Nesvarbu, ar Jums kyla problemų su serveriu ar su paveikslėlio įkėlimu – visuomet padėsime.
Siūlome paprastus, ne tik programuotojams suprantamus paaiškinimus ir patarimus, kokybiškas ir patikimas paslaugas, greitą problemų sprendimą, ypatingą dėmesį ir netikėtus sprendimus kiekvienoje užduotyje.

Svetainių priežiūros privalumai

Ar esate tikras, kad nuolatos atnaujinate savo puslapį? Ar iškilusias administravimo problemas išsprendžiate be didesnių rūpesčių? Ar sugebate atrasti klaidas ir greitai jas pašalinti? Jeigu bent į vieną klausimą atsakėte „Ne“, vadinasi, Jums pravers mūsų paslaugos.
Užsisakę interneto svetainės priežiūros paslaugas galėsite mėgautis šiais privalumais:

Puslapių priežiūros kaina

Svetainės priežiūros paslaugos mokestis priklauso nuo jos sudėtingumo, turinio, jo valdymo galimybių ir kitų faktorių. Kainos prasideda nuo 60 € + PVM per mėnesį. Norėdami sužinoti specialiai Jums pritaikytą kainą susisiekite su mumis.
Svetainės priežiūros kaina bus pigesnė, o rezultatai geresni, nei perleidžiant šią užduotį Jūsų darbuotojui, nes:

O šiuos dalykus Jūsų interneto svetainėje atliks žmonės, kurie yra savo srities specialistai.