Turite klausimų? Skambinkite +370 60 604 604

Apie mūsųkomandą

Patyrusi ir kompetentinga „StarPrus“ komanda rūpinasi klientų poreikiais visoje Lietuvoje. Su klientais bendraujame jų kalba, įsiklausome ir išsamiai atsakome į visus jiems kylančius klausimus. Orientuodamiesi į klientą ir jo lūkesčių išpildymą, dirbame greitai bei kvalifikuotai – tai mūsų pranašumas prieš konkurentus.
Savo veiklą pradėjome 2009 metais. Nuo pirmųjų metų sėkmingai augome ir plėtėme savo paslaugų spektrą. Todėl šiandien savo klientams teikiame visapusiškas IT paslaugas: nuo IT ūkio priežiūros iki interneto svetainių kūrimo ir palaikymo. Rūpinamės, kad kompiuteriai, serveriai, tinklų įranga ir periferiniai prietaisai veiktų pastoviai ir be priekaištų. Stebime prietaisų nusidėvėjimą ir laiku informuojame atsakingus asmenis, pateikdami savo pasiūlymus. Konsultuojame perkant techninę bei programinę įrangą ir pasirūpiname, kad mūsų klientai gautų geriausią kainos-kokybės santykį.
Mūsų klientams „StarPrus“ teikiamų paslaugų įvairovė ir įmonės darbuotojų kompetencija bei patirtis teikia dvejopą naudą. Jie žino, kad jų IT problemomis bus pasirūpinta greitai bei kokybiškai, ir sutaupo pinigų. Bendrovėms nereikia samdyti atskiro IT techniko ir mokėti visus su darbo užmokesčiu susijusius mokesčius, o pirkdami mūsų paslaugas jie netgi susigrąžina PVM.

 

Mūsųkomanda