Turite klausimų? Skambinkite +370 60 604 604

Hostingas

Duomenų srautas, patenkinsiantis reikliausius poreikius

Duomenų srautas – visos informacijos, kurią jūs siunčiate į savo internetinę svetainę arba atsisiunčiate iš savo internetinės svetainės, kiekis.

Vieta serveryje

Vieta serveryje – vieta, kurioje yra talpinami jūsų norimi duomenys. Ši vieta yra ribota ir priklauso nuo serverio dydžio. Norėdami sutalpinti visą reikalingą informaciją numatykite tam tikrą vietos serveryje rezervą.

El.pašto dėžutės patikimai komunikacijai.

El.pašto dėžutės – turėdami savo internetinės svetainės vietą serveryje galite naudotis patogia elektroninio pašto administravimo sistema: galėsite kurti ir valdyti skirtingo dydžio elektronines pašto dėžutes.

Multi-Domain hostingas

Multi-Domain hostingas – suteikia galimybę viename serveryje talpinti daugiau nei vieną svetainę. Naudojant bendrąjį serverio duomenų srautą galėsite valdyti, prižiūrėti ir administruoti talpinamas svetaines.

Nemokamos programos

Nemokamos programos – galėsite naudotis populiariausiomis nemokamomis programomis savo svetainei talpinamai mūsų serveryje.

El.pašto apsauga

El.pašto apsauga – siekiant apsaugoti nuo virusų, nepageidaujamų komercinių laiškų ir kenksmingų programų visi elektroniniai laiškai prieš patekdami į elektronines pašto dėžutes yra automatiškai patikrinami. Tokiu būdu galite būti užtikrinti, kad svarbūs duomenys bus apsaugoti.

Saugus ryšys

Saugus ryšys – perkeliant norimus duomenis į internetinę svetainę talpinamą serveryje yra užtikrinamas saugus ryšys, kitiems asmenims neleidžiantis neteisėtai pasisavinti informaciją.

Atsarginės kopijos

Atsarginės kopijos – siekiant išsaugoti svarbius duomenis jie automatiškai kopijuojami į atsarginių duomenų saugyklą. Atsarginės duomenų kopijos yra reikalingos norint atkurti reikiamus duomenis įvykus netikėtoms problemoms.