Turite klausimų? Skambinkite +370 60 604 604

Kompiuterių remontas

Remontuojame stacionarius ir nešiojamus kompiuterius bei jų komponentus. Taip pat atliekame kitus kompiuterinės ir programinės technikos priežiūros darbus.

Gedimų diagnostika

Turime reikiamą įrangą ir patirtį tiksliai nustatyti gedimus bei juos pašalinti. Įvertiname techninę ir programinę kompiuterių būklę bei pateikiame sprendimus, kaip juos efektyviai pašalinti už mažiausią kainą.

Profilaktinė priežiūra

Testuojame kompiuterių našumą ir pateikiame potencialių gedimų ar saugumo spragų vertinimą. Klientus supažindiname su galimomis grėsmėmis ir pateikiame rekomendacijas, kaip jas išspręsti. Profilaktinė kompiuterių priežiūra padeda užbėgti gedimams už akių ir išvengti nepatogumų bei galimų nuotolių.

Įkroviklių taisymas

Smulkius originalių įkroviklių defektus rekomenduojame taisyti, o ne keisti įkroviklius naujais. Profesionaliai perlituojame kištukus, juos sutaisome, sulituojame laidus arba pakeičiame visą laidą nuo pat blokelio. Taip klientas gali sutaupyti ir toliau naudotis kokybišku daiktu.

Ekranų ir klaviatūrų keitimas

Greitai ir kokybiškai keičiame sugedusius, subraižytus ar skilusius nešiojamų kompiuterių ekranus bei neveikiančias klaviatūras. Naudojame tik originalias dalis, kurioms yra suteikiama garantija.

Pagrindinių ir vaizdo plokščių taisymas

Taisome arba keičiame stacionarių ir nešiojamų kompiuterių pagrindines ir vaizdo plokštes. Taip pat surandame jų gedimo priežastis ir pateikiame sprendimus, kaip jų išvengti ateityje.

Įvairių kompiuterių komponentų keitimas

Keičiame įvairius kompiuterių komponentus: procesorius, kietuosius diskus, operatyviąją atmintį ir kitus. Jų atnaujinimas kompiuteriams padeda veikti stabiliau, saugiau ir padeda išvengti gedimų ateityje.

Apipiltų kompiuterių taisymas

Sutaisome skysčiais sulietus kompiuterius ir atstatome juose saugotus duomenis. Apliejus kompiuterį reikia jį iškart išjungti iš elektros tinklo, išimti kompiuterio bateriją ir apversti kompiuterį, kad skysčiai netekėtų giliau į jo vidų. Atlikus šiuos veiksmus, kompiuterio remontas gali būti žymiai pigesnis.

Kompiuterio valymas

Valome stacionarių ir nešiojamų kompiuterių dulkes. Šią procedūrą rekomenduojame atlikti kartą metuose. Taip išvengsite kompiuterio perkaitymo, išsijunginėjimo, svarbių komponentų gedimo ir sumažinsite jo skleidžiamą triukšmą.

Programinės įrangos darbai

Atnaujiname kompiuterio programinę įrangą ir pagal kliento poreikius pateikiame sprendimus, kuo ją pakeisti. Ši procedūra užtikrina, kad kompiuterio eksploatavimas būtų saugus ir nebrangus.

Dingusių duomenų atstatymas

Naudodamiesi specialia programine įranga atkuriame duomenis ir atstatome kietojo disko darbą. Atkuriame duomenis iš visų operacinių sistemų ir failų tipų, įvairiais duomenų praradimo atvejais. Pastebėję, kad praradote duomenis jokiu būdu nejunkite jokių programų ir neatidarinėkite, nejunginėkite, nedaužykite, nekratykite kompiuterio. Labai dažnai tokie veiksmai apsunkina tolesnį duomenų atkūrimo darbą.

Saugumo užtikrinimas

Padėsime pašalinti virusus ir paruošti Jūsų kompiuterį darbui. Patarsime kaip panašių problemų išvengti ateityje ir pasidalinsime rekomendacijomis, kaip apsaugoti savo duomenis.