Turite klausimų? Skambinkite +370 60 604 604

Webdizianas

Web dizainas – tai visi internetinės svetainės estetinės išvaizdos vientisumo, pateikimo ir stiliaus išlaikymo sprendimai: spalvos, nuotraukos, nupieštos detalės, teksto formavimas, šriftai ir kita. Unikalus dizainas yra pagrindinis internetinės svetainės koziris. Malonus akiai vaizdas ir įdomi kompozicija išlaiko nuolatinių lankytojų srautą, padidina pardavimus, išskiria Jūsų įmonę iš aplinkos.

Unikalaus interneto svetainės dizaino privalumai

Mūsų dizaino specialistai turi daug patirties dizaino piešime, mėgsta eksperimentuoti spalvomis, išdėstymais, nebijo pasiūlyti netikėtų bei įdomių sprendimų, o svarbiausia yra kantrūs ir stengiasi suprasti Jūsų turimą viziją, ją patobulinti, pasiūlyti žavių detalių ar solidumą atspindinčių šriftų, leisti rinktis Jums, o ne primesti savo nuomonę. Dizainerio tikslas yra parodyti Jums visus įmanomus būdus atskleisti įmonės išskirtinumą ir padidinti konkurencinę poziciją. Investuodami į Web dizainą Jūs investuojate į savo įmonės įvaizdį. Unikalią ir gražią išvaizdą klientai tikrai įvertins.

Web dizaino kaina

Unikalaus dizaino kaina yra lanksti ir pritaikoma kiekvienam klientui atskirai. Dizaino kaina prasideda nuo 800 € + PVM, o labiausiai priklauso nuo Jūsų norų, vizualiai skirtingų tinklalapio puslapių skaičiaus ir įgyvendinimui reikalingų techninių detalių sudėtingumo: karpymo darbų, dizaino pateikimo formato (psd ar html ir css) ir kita. Norėdami sužinoti preliminarią darbo kainą Jūsų norimo dizaino įgyvendinimui susisiekite su mumis.